Indivuduel Pro Genève

מדיניות הפרטיות

חברת פלומה בע"מ מפעילה את האתר individuelcosmetics.com המעניק את השירות של אספקת מוצרינו. עמוד זה משמש על מנת ליידע את מבקרי האתר בנוגע למדיניות שלנו בהקשר לאיסוף מידע אישי של מי שמעוניין להשתמש בשירות המוצע באתר שלנו, שימוש במידע זה, אחסונו וחשיפתו.

אם תבחרו להשתמש בשירותינו, הרי שהנכם מסכימים לאיסוף המידע ולשימוש בו בהקשר למדיניות זו. המידע האישי שאנו אוספים משמש על מנת לספק את השירות ולשפר אותו. לא נשתמש במידע שלכם ולא נחלוק אותו עם אף אחד מלבד כמתואר במדיניות הפרטיות.

למונחים המשמשים במדיניות הפרטיות יש פירושים ומשמעויות כמו אלה המופיעים בתנאי השימוש שאותם ניתן לראות ב-URL שצוין לעיל, אלא אם הוגדרו אחרת במדיניות הפרטיות.

איסוף מידע ושימוש בו

על מנת להעניק לכם חוויית משתמש טובה יותר בזמן השימוש בשירות, יתכן שנדרוש מכם להעניק לנו מידע מסוים הניתן לזיהוי אישי, לרבות (אך ללא הגבלה לאלה בלבד) שמכם, מספר הטלפון שלכם וכתובתכם. המידע שנאסוף ישמש על מנת ליצור אתכם קשר או לזהות אתכם.

נתוני לוג אין

ברצוננו ליידע אתכם שבכל פעם שאתם מבקרים באתר שלנו, אנו אוספים מידע שהדפדפן שלכם שולח לנו שייקרא להלן "נתוני לוג אין". נתוני הלוג אין עשויים לכלול מידע כמו כתובת ה-IP של המחשב שלכם, גרסת הדפדפן שלכם, עמודי השירות שלנו שבהם ביקרתם, השעה והתאריך של ביקורכם, משך הזמן ששהיתם בעמודים אלה וסטטיסטיקות אחרות.

עוגיות

עוגיות הן קבצים עם כמות קטנה של נתונים המשמשים באופן נפוץ כזיהוי אנונימי. עוגיות נשלחות אל הדפדפן שלכם מהאתר שבו אתם מבקרים ונשמרות בכונן הקשיח של מחשבכם. האתר שלנו משתמש בעוגיות אלה בכדי לאסוף מידע ולשפר את השירות שלנו. ניתנת לכם האפשרות להסכים או לסרב לקבל עוגיות אלה, ולהיות מודעים לזמנים שבהם עוגיות נשלחות למחשב שלכם. אם תבחרו לסרב לקבל את העוגיות שלנו, יתכן שלא תוכלו להשתמש בחלקים מהשירות שלנו.

ספקי שירות

יתכן שנעסיק חברות חיצוניות על מנת:
לאפשר את השירות שלנו;
להעניק שירות מטעמנו;
להעניק שירותים הקשורים לשירות; או
לסייע לנו בניתוח האופן בו נעשה שימוש בשירות שלנו.

ברצוננו ליידע את משתמשי השירות שלנו שלחברות החיצוניות הללו ישנה גישה למידע האישי שלכם. הדבר נעשה על מנת לבצע את המטלות שניתנו להן מטעמנו. עם זאת, הן מחויבות שלא לחשוף את המידע ולא להשתמש בו לשום מטרה אחרת.

אבטחה

אנו מעריכים את האמון שנתתם בנו כאשר העברתם לנו את המידע האישי שלכם. לכן אנו שואפים להשתמש באמצעים האפקטיביים ביותר מבחינה מסחרית והבטוחים ביותר על מנת להגן על המידע האישי שלכם. שימו לב שאף שיטה להעברת מידע דרך האינטרנט ואף שיטה לאחסון אלקטרוני אינן בטוחות ואמינות ב-100%, ואין באפשרותנו לערוב לביטחון מלא של השיטה בה אנו משתמשים.

קישורים לאתרים אחרים

השירות שלנו עשוי לכלול קישורים לאתרים אחרים. אם תלחצו על קישור לצד ג', תופנו לאתר הרלוונטי. שימו לב שאתרים חיצוניים אלה אינם מופעלים על ידנו. לכן אנו ממליצים מאד שתבדקו את מדיניות הפרטיות של אתרים אלה. אין לנו שליטה ואין אנו נוטלים אחריות לתכנים, למדיניות הפרטיות או לדרכי הפעולה באף אחד מן האתרים או השירותים הללו השייכים לצדי ג'.

פרטיות של ילדים

השירותים שלנו אינם מיועדים לאנשים מתחת לגיל 13. אין אנו אוספים ביודעין מידע הניתן לזיהוי אישי מילדים מתחת לגיל 13. במקרה שנגלה שילד מתחת לגיל 13 מסר לנו מידע אישי, נמחק מיד מהשרתים שלנו את המידע וכל נתון רלוונטי אחר. אם הנכם הורים או אפוטרופוסים ואתם מודעים לכך שילדכם מסר לנו מידע אישי, אנא צרו עמנו קשר כדי שנוכל לבצע את הפעולה הדרושה לשם תיקון המצב.

שינויים במדיניות הפרטיות

יתכן שנעדכן את מדיניות הפרטיות שלנו מעת לעת. לכן אנו ממליצים לבדוק עמוד זה מדי פעם על מנת לראות אם חלו בו שינויים. נודיע לכם על כל שינוי על ידי כך שנפרסם את מדיניות הפרטיות החדשה בעמוד זה. שינויים אלה יהיו בתוקף מיד עם פרסומם בעמוד.

בכך שהנכם משתמשים באתר שלנו, אתם (המבקרים) מסכימים לאפשר לצדי ג' לעבד את כתובת ה-IP שלכם בכדי לקבוע את מיקומכם למטרות המרת מטבע. אתם גם מסכימים שהמטבע יאוחסן בעוגיית סשן בדפדפן שלכם (עוגייה זמנית שתוסר אוטומטית כאשר תסגרו את הדפדפן שלכם). אנו עושים זאת כדי שהמטבע שנבחר יישאר עקבי בזמן הגלישה באתר שלנו כך שניתן יהיה להמיר את המחירים למטבע המקומי שלכם.

אם יש לכם שאלות או הצעות כלשהן בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו, אל תהססו ליצור עמנו קשר:

Individuel Pro
077-2024913
053-9822726

Follow us on Instagram

individuelpro@

© 2020 Indivuduel Pro Genève All Rights Reserved

קבעי איתנו פגישת ייעוץ עוד היום
ומובטחת לך שגרת טיפוח שתשנה לך את החיים

קפסולת הביוטי בדרך אליך הביתה

כל מה שרצית לדעת

האם עוד מישהו יכול להשתמש במכשיר או בראש הטכנולוגי?

אחד היתרונות של מכשיר אינדיודואל פרו – זה שבשל היות המכשיר – הקפסולה – והראש הטכנולוגי נפרדים לחלוטין אחד מהשני, אין בעיה שיותר מאדם אחד ישתמש במכשיר עצמו ובראש הטכנולוגי.

האם אפשר להשתמש יותר מפעם בשבוע?

כמובן שניתן, אפילו בשימוש יומיומי.

האם עוד מישהו יכול להשתמש בקפסולה ?

לגבי הקפסולה – מרגע שפותחים אותה היא אישית ומיועדת לשימוש אישי חד פעמי בלבד.

האם אפשר להשתמש עם מוצרים נוספים?

בהחלט כן. אין בעיה. מכשיר זה מיועד לשימוש יחד ולחוד עם מוצרי ומכשירי טיפוח אחרים.